REALESTATE
REALESTATE 12 Sep 2020
2
watermark logo

Bir sonraki

1+1 برای کرایه در باباجان‌پریمیوم  استانبول
18 Sep 2020
1+1 برای کرایه در باباجان‌پریمیوم استانبول
Babacan premium real estate istanbul · 2 Görüntülenme

باباجان پریمیوم برای کرایه و برای فروش با نمایش بالکونی

4 Görüntülenme

باباجان پریمیوم برای کرایه و برای فروش با نمایش بالکونی
ما شما را به یک زندگی خصوصی در باباجان پریمیوم BABACAN دعوت می کنیم. ''
باباجان پریمیوم مخلوط ایده
آل برای زندگی ممتاز با امکانات غنی اجتماعی است.
در هنگام ایجاد باباجان پریمیوم ، ما از استانبول الهام گرفتیم و می خواستیم یک ساختار نمادین را به استانبول واگذار کنیم و یک میراث ارزشمند برای آینده باشد ... در شهر بزرگی که دو قاره را متحد می کند. ما در همان پروژه زندگی ، کار و زندگی اجتماعی را با هم جمع کردیم.
یک پروژه مختلط متشکل از اقامتگاه ، تراس ، برج ، دفتر خانه ، بازار و سوئیت ها که از ارزش سرمایه گذاری یکدیگر استفاده می کنند ...
کار ، خانواده ، طبیعت ، زندگی ... ترکیبی ایده آل از گذشته و آینده ، تجمل و راحتی ، زیبایی شناسی و هارمونی ، طبیعت و معماری معاصر ... در Babacan Premium ، شما مجبور نیستید از هر کاری دست بکشید.
ما در پروژه خود 1216 آپارتمان داریم که شامل 1 + 0، 1 + 1، 2 + 1، 3 + 1 آپارتمان است. 3 آپارتمان و ورودی برای آپارتمانهای اقامتی 1 + 0 و 1 + 1 وجود دارد که برای آپارتمانهای 2 + 1 و 3 + 1 و آپارتمانهای منزل مجزا است.
در مفاهیم جایگزین زندگی اجتماعی که با در نظر گرفتن علایق مختلف تهیه شده اند ، از لحظات دلپذیر در کنار شما عزیزان ، به دور از استرس روز لذت ببرید….
Babacan Premium میزبان شگفتی های دلپذیر برای ساکنان در هر سنی در هر گوشه ای است. حوضچه مصنوعی ، استخر روباز و سالن رقص در خدمت شما هستند تا از وقت آزاد شما نهایت استفاده را ببرید.
در خدمت شما برای بهترین استفاده شما
صرف لحظات صلح آمیز و طراوت با خانواده خود ... فقط یکی از زیبایی های Babacan Premium به شما ارائه می دهد.
60٪ از حق بیمه Babacan برای مناطق سبز و امکانات اجتماعی اختصاص داده شده است تا بتوانید از طبیعت ، آرامش و سرگرمی به کمال لذت ببرید.
درختان و گونه های گیاهی با دقت انتخاب شده با الهام از طبیعت توسط معماران برجسته منظره شکل گرفته اند. بسیاری از شگفتی های دیگر در منطقه چشم انداز مخصوص شما ، جایی که مناطق سبز از آن برجسته هستند ، با کاملی ، استخرهای مصنوعی ، استخرهای گل یاس و آبشارهای زینتی ، منتظر شما هستند.
ساختمان آموزشی ما از 5 طبقه ، 1 زیرزمین ، زمینی و 3 طبقه تشکیل شده است. جزئیات طبقه از منطقه موسسه آموزشی ما ، که شامل منطقه اختصاصی باغ ما ، به شرح زیر است:
• طبقه زیرزمین: این منطقه که مساحت استفاده ناخالص 1.800 متر مربع و سقف آن 4.30 متر دارد ، برای سالن ورزشی ، سالن غذاخوری ، کتابخانه و سایر مناطق مشترک بسیار مناسب است.
• طبقه همکف: طبقه همکف ما که مساحت کاربری آن 1.800 متر مربع است ، دارای سقف 5 متر است و از 11 کلاس درس ، ورودی ساختمان و یک فضای گالری اختصاصی برای سالن بدنسازی در زیرزمین تشکیل شده است.
• یکی طبقه: طبقه اول ما که مساحت کاربری آن 1.800 متر مربع است ، دارای سقف 4.30 متر است و از 14 کلاس درس و سالن کنفرانس تشکیل شده است.
هیچ چیز مانند شروع روز با ورزش نیست. با فعالیت های ورزشی باشگاه Premium که شامل خدمات ممتازی است که توسط Babacan Premium به ساکنان آن ارائه می شود ، خود را تجدید می کنید و انرژی خود را ذخیره می کنید و در کنار همسایگان و دوستان خود از ورزش لذت خواهید برد.
ضمن حفظ فرم جسمی و روحی خود با فرصت های خاص مانند تناسب اندام ، پیلاتس و یوگا ، در مراکز تفریحی مانند دادگاه تنیس و زمین بسکتبال لحظات سرگرم کننده ای خواهید داشت و در ویتامین بار تازه می شوید

[4:04 بعد از ظهر ، 28/08/2020] صالعه چنار شما فرم های جسمی و روحی خود را با فرصت های ویژه مانند تناسب اندام ، پیلاتس و یوگا حفظ خواهید کرد ، در مراکز تفریحی مانند تنیس و دادگاه بسکتبال لحظات تفریحی خواهید داشت و در ویتامین بار تجدید می کنید.
محیط های سرگرم کننده از قبیل اتاق سینما ، زمین بازی کودکان در فضای باز و سرپوشیده ، اتاق پلی استیشن و استخر روباز کودکان در فضای باز برای کودکان ضروری خواهد بود.
[4:05 بعد از ظهر ، 2salesha chnar office: در تقاطع جاده های E 5 و TEM ، 3 دقیقه پیاده روی تا متروبوس ، مرکز خرید Torium 3 دقیقه. مسافت پیاده روی ،
استخر روباز ، پارکینگ سرپوشیده ، سالن بدنسازی ، زمین بازی کودکان ،
زمین بسکتبال ، حوضچه مصنوعی ، مناطق BBQ ، اتاق جلسات ،
سونا / تناسب اندام / حمام ترکی / سینما جیب / اتاق های ایستگاه بازی ،
تراس بزرگ ، نما E 5
باباکان Premium و همیشه در استانبول
آپارتمان های شما
با کادر متخصص ما
خرید - فروش و اجاره
برای بحث در مورد جزئیات
به دفتر ما
ما منتظر نوشیدن قهوه هستیم

Daha fazla göster
1 Yorumlar sort Göre sırala

Daha fazla göster

Bir sonraki

1+1 برای کرایه در باباجان‌پریمیوم  استانبول
18 Sep 2020
1+1 برای کرایه در باباجان‌پریمیوم استانبول
Babacan premium real estate istanbul · 2 Görüntülenme